Profilis

Sekančios rungtynės

2018 m. rugpjūčio 19 d. 18:00
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2018 m. rugpjūčio 10 d. 22:00
Premier lyga
2
 - 
1

Paskutinės forumo žinutės

prieš 13 valandų
 , parašė: Magic
prieš 18 dienų
 , parašė: Magic

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

3
1
1

Apklausa

Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•  
  •  
  •  

Forumas

Naujienos, straipsniai, interviu, komentarai

WRKC
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para

prieš 1363 dienų

Manchester United         @ManUtd

Van Gaal tells that @Falcao "has a new injury" and is at least two weeks away from a first-team return.

Giggsy

prieš 1360 dienų

Matet FIFA koki vartininku penketa paskelbe? De Gea'os vel nerasta. :D bl bl, ziauru

torrent

prieš 1360 dienų

juokingiausia kad casillas yra. cia tas pats kas rvp patektu i top 5 strikeriu sarasa o aguero ne

torrent

prieš 1328 dienų
VRG393

prieš 1326 dienų

„Manchester United“ klubo saugas Michaelas Carrickas tikina, kad „Manchester United“ klubas turėtų siekti ne ketvirtos vietos, o nugalėtojų titulo.

„Man Utd“ per paskutinius aštuonis mačus iškovojo septynias pergales bei užima trečią vietą, tačiau nuo lyderio Londono „Chelsea“ vis dar atsilieka 10 taškų. Nors daug kas mano, kad „Man Utd“ realus tikslas yra vieta UEFA Čempionų lygoje, tačiau M.Carrickas taikos į 21-ą „Premier“ lygos trofėjų.

„Mes neketiname pasiduoti ir toliau bandysime vytis „City“ ir „Chelsea“ klubus. Nesame patenkinti trečia vieta. Akivaizdu, kad mes nuolatos tobulėjame“, – sakė M.Carrickas.

„Wayne‘as Rooney, Radamelis Falcao, Juanas Mata ir Robinas van Persie – tai keturi pasaulinės klasės futbolininkai. Turint juos aikštėje iškart labiau pasitiki savimi ir žinai, kad jie gali būti tikrai pavojingi, sukurti progų ir patys įmušti įvarčių. Prieš „Newcastle“ jie žaidė labai gerai ir tikiuosi, kad taip bus ir toliau“.

„Dabar žaisime prieš „Tottenham“ ir tai bus tikrai sunkios rungtynės, ypač kai nuo praėjusio mačo bus praėjusios vos dvi dienos. Tačiau mes turime tam pasiruošti, nes jų situacija tokia pati. Mes laukiame tų rungtynių ir į jas vyksime pasitikėdami savimi“, – užbaigė M.Carrickas.

Šaltinis: ivartis.net

Giggsy

prieš 1315 dienų

OFICIALU: „Man Utd“ sudarė 18 mėnesių trukmės sutartį su vartininku Victoru Valdesu

Giggsy

prieš 1290 dienų

OFICIALU: Wilfriedas Zaha už neatskleidžiamą sumą grįžtą į savo buvusią „Crystal Palace“ ekipą.

OFICIALU: Dešiniojo krašto gynėjas Marnickas Vermijlis taip pat už neatskleidžiamą sumą vyksta į „Sheffield United“.

Giggsy

prieš 1290 dienų

OFICIALU: Darrenas Fletcheris papildė „West Bromwich Albions“ klubą. Škotas sudarė pusantrų metų trukmės kontraktą.

OFICIALU: „Bolton“ gynėjas Andy Kelletas atvyksta į „Man Utd“ nuomos pagrindais, tuo tarpu į „Bolton“ klubą vyksta „raudonųjų velnių“ gynėjas Saidy Janko

Giggsy

prieš 1288 dienų

FA van Gaalui kazkokia nuobauda paskyre, dar nepranese kokia :D O viskas susije su komentarais po pirmu rungtyniu pries Cambridge

<|  <  68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77   >  |>

Viso įrašų: 765 - puslapis 73/77

* forume gali dalyvauti tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos

Rodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu