Profilis

Sekančios rungtynės

2017 m. lapkričio 18 d. 19:30
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2017 m. lapkričio 5 d. 18:30
Premier lyga
1
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės

prieš 10 dienų
 , parašė: Magic
prieš 65 dienų
 , parašė: Magic
prieš 115 dienų
 , parašė: Giggsy

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

24
24
OCB
24
24
23

Apklausa

Ką „Manchester United“ pasieks 2017 - 2018 m. sezone?

•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Forumas

Fantasy Premier League

tigerseye6
Buvo prisijungęs paskutinę parą

prieš 1556 dienų

Tai aišku, aš dažniausiai lošiu FMH 2013 per tel. . ,bet gal galit paaiškint kaip žaidžiasi ?

pykčius
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para

prieš 1556 dienų

Visų pirma, tai siūlyčiau uždėti kapitono raištį tam, kuris tavo nuomone surinks daugiausiai taškų :)

tigerseye6
Buvo prisijungęs paskutinę parą

prieš 1556 dienų

Ai tai kaip suprantu, tarkim , aš pasirinkau puolėją, o jis realife įmūšą įvartį ir aš gaunų taškų? O jei vartininkas, tas pats Begovic, nepraleidžia įvarčio ,tai irgi gaunu, ane?:D

pykčius

prieš 1556 dienų

Paskaityk ten taisykles :)

Jei vartininkas sužaidžia daugiau 60min (jei tiksliai pamenu) tai jis gauna 2 taškus + dar 4 jeigu nepraleidžia įvarčio + papildomai kažkiek taškų už seivus ir pnš. O kortelės minusuoja taškus. Vartininkas praleidęs įvartį, sužaidęs visą mačą ir gavęs geltoną kortelę(-1tšk.) surinks viso tik 1 tašką :) Ar aiškiau?

geriausia dėti kapitonu kokį puolėją, kuris muša daug įvarčių, atlieka assistus taip surenka daug taškų. o kapitono raištis visus taškus padvigubina.

Nicco

prieš 1556 dienų
For playing up to 60 minutes 1
For playing 60 minutes or more 2
For each goal scored by a goalkeeper or defender 6
For each goal scored by a midfielder 5
For each goal scored by a forward 4
For each goal assist 3
For a clean sheet by a goalkeeper or defender 4
For a clean sheet by a midfielder 1
For every 3 shot saves by a goalkeeper 1
For each penalty save 5
For each penalty miss -2
Bonus points for the best players in a match 1-3
For every 2 goals conceded by a goalkeeper or defender -1
For each yellow card -1
For each red card -3
For each own goal -2

Jokazc

prieš 1556 dienų

o ka del keitimu galyt papasakot? skaiciau daug ka bet vistiek nelabai supratau.Jei mano pagrindinis vartininkas losia visas varzybas o atsarginis kad ir kokias 30 min(sakom kazkaip ten) tai as gausiu tasku uz abu? ir jei pagrindinej sudeti zaidejas nelosia tai ji keicia nuo suolo tos pozicijos zaidejas?

pykčius

prieš 1556 dienų

o ka del keitimu galyt papasakot? skaiciau daug ka bet vistiek nelabai supratau.Jei mano pagrindinis vartininkas losia visas varzybas o atsarginis kad ir kokias 30 min(sakom kazkaip ten) tai as gausiu tasku uz abu? ir jei pagrindinej sudeti zaidejas nelosia tai ji keicia nuo suolo tos pozicijos zaidejas?

Už abu negausi. Gaus tik tas, kurį tu padaręs pagrindiniu. Dėl to reikia labai gerai apgalvoti, kai palieki aikštėj, nes jei darysi kaip tiger, ir paliksi Berbatova ant suolo, o jis primuš įvarčių, bei tavo pagrindiniai puolėjai žais, tai tu negausi nei taško iš berbos.

Jei tavo koks saugas nežais, o ant suolo esantis loš, tai po turo pati programa automatiškai tau išleis jį į aikštę vietoj to, kuris nežaidė.

Jokazc

prieš 1556 dienų

O kaip manai apsimoka rizikuot kad isleist i starta Deulofeu (nes jis losia pries norwich) vietoj Ben arfos kuris pries mc losia.Manau Ben arfa gali nekazka sulost o deulofeu patraukt,taciau jei jis nelosia tai tada ben arfos taskai eina.Tai kazkaip maziau man rizikos atrodo ar klystu?eu

W.Rooney

prieš 1556 dienų

o kaip pakeist formaciją ?

Jokazc

prieš 1556 dienų

tiesiog pakeist sauga pavyzdziui puoleju ir tada keiciasi

<|  <  2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11   >  |>

Viso įrašų: 149 - puslapis 7/15

* forume gali dalyvauti tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos

Rodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu