Profilis

Prisijungę vartotojai

GK
hoop199

Sekančios rungtynės

2017 m. lapkričio 18 d. 19:30
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2017 m. lapkričio 5 d. 18:30
Premier lyga
1
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės

prieš 9 dienų
 , parašė: Magic
prieš 64 dienų
 , parašė: Magic
prieš 114 dienų
 , parašė: Giggsy

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

24
24
OCB
24
24
23

Apklausa

Ką „Manchester United“ pasieks 2017 - 2018 m. sezone?

•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Forumas

Naujienos, straipsniai, interviu, komentarai

aploscape
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para

prieš 2422 dienų

Madrido „Real“ ekipos treneris Jose Mourinho teigia, kad labai pasiilgo Anglijos ir pasibaigus kontraktui su „karališkuoju“ klubu grįš į Angliją treniruoti vienos iš „Premier“ lygos komandų.

48 metų strategas iš Portugalijos jau 2004-2007 metų sezonais dirbo Anglijoje, kur treniravo Londono „Chelsea“ ekipą su kuria du kart laimėjo „Premier“ lygą, du kart iškovojo lygos taurę ir kartą tapo „FA“ taurės laimėtojų.

„Pasiilgau Anglijos ir pažadu, kad kita mano darbovietė kaip trenerio bus šioje šalyje,“ – teigė Mourinho.

„Man Anglijoje dirbti buvo įdomiausia, treniruodamas „Chelsea“ buvau tikroje euforijoje. Čia su šeima susiradome daug draugų ir buvome labai laimingi.“

Pats Mourinho Anglijos spaudos yra siejamas su dvejais Mančesterio klubais – „Manchester United“ ir „Manchester City“.

„Man Ispanijoje liko dar trys metai ir nesiruošiu nutraukti kontrakto ir atsistatydinti ankščiau laiko, tačiau grįžti Angliją labai noriu.“

Magic
Buvo prisijungęs paskutinę parą

prieš 2411 dienų

Už dvidešimtmetį vartininką ispaną D.De Gea „Manchester United“ sumokės 20 mln.eurų

„Manchester United“ jau rado kuo pakeisti Edwiną Van der Sarą.

Po šio sezono karjerą baigiančio 40 metų vartininko iš Olandijos vietą turėtų užimti dvigubai jaunesnis ispanas Davidas De Gea.

Ispanijos radijo stotis „Onda Cero“ pranešė, jog po ilgų derybų Anglijos klubui ir Madrido „Atletico“ vadovams pagaliau pavyko susitarti dėl perėjimo mokesčio.

„Manchester United“ ispanams už D.De Gea sumokės 20 mln. eurų.

Magic
Buvo prisijungęs paskutinę parą

prieš 2388 dienų

Man Utd close in on keeper Rui

MANCHESTER UNITED chiefs will fly to Lisbon today to negotiate a deal for Sporting keeper Rui Patricio.

But the Portuguese club believe they are being used as a tool by United in their bid to land main target David de Gea from Atletico Madrid.

The Old Trafford giants are adamant that is not the case and have so far knocked down stories of an £18million offer for De Gea being accepted by Atletico.

They have already bid £7m for Patricio, which has been rejected by Sporting, who want £12m.

Now they will meet Sporting officials face to face in the Portuguese capital and try to reach a compromise.

Patricio, 23, is more experienced than De Gea, 20, as a Portuguese international who has made 167 first-team appearances for his club.

That is more than twice as many as De Gea.

But 6ft 3in Spanish giant De Gea is considered one of the world's best.

United are searching for a new keeper with Edwin van der Sar, 40, retiring from the game.

Tomasz Kuszczak, 29, has also made it clear he wants out due to a lack of first-team chances and no guarantees he will succeed Van der Sar as a regular.

United have Danish international Anders Lindergaard, 27, who they signed from Norwegian club Aalesund in January. But he is mainly regarded as back-up.

jonas

prieš 2387 dienų

http://www.eurofootball.lt/index.php?page=news&id=23659 nesuprantu kam mums reika dar vieno puoliejo

tutckus

prieš 2386 dienų

Na pagal tas naujienas tai mes visus vartininkus perkam :D

Chicha

prieš 2386 dienų

http://www.football-news.lt/news.php?readmore=10436                        Gal Stekelemburgas bus musu vartininkas.

jonas

prieš 2386 dienų

taigi nany ta pati as buvau ikeles

<|  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10   >  |>

Viso įrašų: 756 - puslapis 3/76

* forume gali dalyvauti tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos

Rodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu