•

Blogas

Statistika po 18 turų. 2013/14 metų sezonas

Tradiciškai pateikiu tarpinę 2013 - 2014 metų statistiką.

Šiais metais po 18 turų į akis krenta tai, kad mūsų gynėjai kartu sudėjus pelnė 2 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Prieš dvejus metus vadžiau statistiką taip pat po 18 turų, tuo metu mūsų gynėjai buvo pelnę taip pat 2 įvarčius ir atlikę 6 rezultatyvius perdavimus, na o praėjusiais metais (tiesa po 21 turo) gynėjai buvo pelnę net 10 įvarčių ir atlikę tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Analizuojant saugų statistiką, labai liūdnai atrodo pelnytų įvarčių ir rezultatyvių perdavimų grafos. Iš viso mūsų saugai pelnė 6 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Tai yra labai prastas rezultatas lyginant su kitomis PL komandomis, pvz. Manchester City saugas Yaya Toure pelnė daugiau įvarčių (9), nei visi Manchester United saugai kartu sudėjus .

Puolėjai veža visą naštą atakoje praktiškai vieni. W. Rooney vidutiniškai kas 68 minutes atlieka rezultatyvų perdavimą arba pats įmuša įvartį. RVP - kas 101 minutę, Young - kas 110 minučių, Welbeck - kas 112 minučių, Januzaj – 126 minutes.

Taigi visa statistika:

Vartininkai:

De Gea – 18 varžybų (100 proc.), 4 kartus nepraleista įvarčių (16-ta vieta lygoje), 22 praleisti įvarčiai (vid. 1,2 per rungtynes), 51 atremtas smūgis (9-ta vieta lygoje), 1 geltona kortelė.

Lindegaard – 0 varžybų.

Amos - 0 varžybų.

Johnstone - 0 varžybų.

Gynėjai:

Evra – 17 varžybų (antra vieta komandoje pagal sužaistas minutes po Dea Gea (1519), 1 pelnytas įvartis, 2 rezultatyvūs perdavimai, rungtyniaujant 5 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 19 įvarčių, 1 geltona kortelė.

Jones – 13 varžybų, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 3 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 13 įvarčių, 4 geltonos kortelės.

Evans – 11 varžybų, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 2 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 13 įvarčių, 0 geltonų kortelių.

Vidic – 11 varžybų, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 2 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 12 įvarčių, 2 geltonos kortelės.

Smalling – 11 varžybų, 1 įvartis, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 16 įvarčių (vidutiniškai kas 47 minutes – blogiausias rezultatas komandoje), 0 geltonų kortelių.

Rafael – 8 varžybos, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 6 įvarčius (vidutiniškai kas 91,5 minutę – geriausias rezultatas komandoje), 1 geltona kortelė.

Ferdinand – 7 varžybos, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 2 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 10 įvarčių, 0 geltonų kortelių.

Buttner – 2 varžybos, 0 įvarčių, 1 rezultatyvus perdavimas, rungtyniaujant komanda praleido 3 įvarčius, 1 geltona kortelė.

Fabio – 1 rungtynės, per kurias nebuvo praleistas įvartis, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų.

Varela - 0 varžybų.

Saugai:

Valencia – 16 varžybų (pirma vieta komandoje tarp saugų pagal sužaistas minutes (1146), 1 įvartis, 2 rezultatyvūs perdavimai, rungtyniaujant 4 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 14 įvarčių, 4 geltonos kortelės, 1 raudona kortelė.

Cleverley – 14 varžybų, 1 pelnytas įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas, rungtyniaujant 2 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 13 įvarčių, 3 geltonos kortelės.

Carrick – 11 varžybų, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 3 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 12 įvarčių, 3 geltonos kortelės.

Januzaj – 12 varžybų, 3 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai, rungtyniaujant 3 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 8 įvarčius, 4 geltonos kortelės (!).

Felaini – 8 varžybos, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 8 įvarčius, 0 kortelių.

Nani – 8 varžybos, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 7 įvarčius, 0 kortelių.

Kagawa - 6 varžybos, 0 įvarčių, 0 rezultatyvių perdavimų, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 5 įvarčius, 0 kortelių.

Giggs – 8 varžybos, 0 įvarčių, 1 rezultatyvus perdavimas, rungtyniaujant 2 kartus komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 4 įvarčius, 1 geltona kortelė.

Young – 8 varžybos (nors dažnai sakoma, kad Young‘ą visada leidžia į aikštę, jis užima vos 9-tą vietą tarp komandos saugų (neįskaitant Jones) pagal sužaistas minutes (330 min.), 1 pelnytas įvartis, 2 rezultatyvūs perdavimai, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 8 įvarčius, 2 geltonos kortelės.

Anderson - 4 varžybos, rungtyniaujant 1 kartą komanda nepraleido įvarčio, rungtyniaujant komanda praleido 2 įvarčius.

Fletcher - 2 varžybos, rungtyniaujant komanda praleido 2 įvarčius.

Zaha – 2 varžybos, niekuo nepasižymėta.

Puolėjai:

Rooney – 16 varžybų, 9 pelnyti įvarčiai, 11 rezultatyvių perdavimų (1 – 2 vietos lygoje), 6geltonos kortelės (!)

Van Persie - 11 varžybų, 7 pelnyti įvarčiai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 geltona kortelė.

Welbeck - 12 varžybų, 5 pelnyti įvarčiai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 geltona kortelė.

Hernandez – 10 varžybų, 1 pelnytas įvartis, 1 rezultatyvus perdavimas, 1 geltona kortelė.

Sukurta: prieš 1423 dienų
Blogas: Vartotojo "a4" blogas