•
  •

Blogas

Statiska po 18 turų. 2016 metai

Tradiciškai prieš naujuosius metus apžvelgsiu šios sezono Premier league Manchester United komandos statistiką. Šiame sezone sužaista 18 rungtynių ir galima pasidaryti pirmąsias išvadas. Statistinių kategorijų lyderiai:

Daugiausiai sužaistų minučių – 1. de Gea, 1620 minučių; 2. Pogba, 1530 minučių; 3. Ibrahimovic, 1530 minučių. Praėjusių metų lyderis tuo pačiu metu – Chris Smalling (1620 minučių).

Rezultatyviausas komandos žaidėjas – 1. Ibrahimovic, 12 įvarčių; 2-4. Mata, Pogba ir Rashford po 3 įvarčius. Praėjusių metų lyderis tuo pačiu metu – Mata ir Martial (4 įvarčiai).

Daugiausiai minučių sužaidęs gynėjas – Valencia, 1321 minutė. (Praėjusių metų lyderis Chris Smalling, 1620 minučių).

Daugiausiai minučių sužaidęs saugas – Pogba, 1530 minučių. (Praėjusių metų lyderis Mata, 1547 minutės).

Daugiausiai minučių sužaidęs puolėjas – Ibrahimovic, 1530 minučių. (Praėjusių metų lyderis Rooney, 1273 minutės).

Daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs gynėjas – Blind, 2 perdavimai. (Praėjusiais metai 5 gynėjai tuo pačiu metu buvo atlikę po vieną rezultatyvų perdavimą).

Daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas - Rooney, 5 perdavimai. (praėjusių metų lyderis Mata, 3 perdavimai)

Gynėjui rungtyniaujant ilgiausiai nepraleidžiama įvarčio - Darmian, vidutiniškai kas 160 minučių praleidžiamas įvartis (neįtraukti žaidėjai, kurie rungtyniavo mažiau nei 500 minučių). Praėjusių metų lyderis – Darmian, vidutiniškai kas 128 minutes praleidžiamas įvartis.

Gynėjui rungtyniaujant trumpiausiai nepraleidžiama įvarčio - Blind, vidutiniškai kas 85 minutes praleidžiamas įvartis (neįtraukti žaidėjai, kurie rungtyniavo mažiau nei 500 minučių). Praėjusių metų „lyderis“ – Blind, vidutiniškai kas 93 minutes praleidžiamas įvartis.

Statistiškai efektyviausias saugas – Martial, vidutiniškai kas 138 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas (neįtraukti žaidėjai, kurie rungtyniavo mažiau nei 500 minučių). Praėjusių metų lyderis – Herera, vidutiniškai kas 179 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas.

Gynėjas kuriam rungtyniaujant bent 60 minučių dažniausiai nėra praleidžiamas įvartis - Valencia, 5 kartai. (Praėjusių metų lyderis - Chris Smalling, 10 kartų).

Manchester United žaidėjai Premier league statistikos kategorijose:

de Gea: 3 – 4 vietos pagal „sausus vartus“ lygoje.

Pogba: 7 vieta lygoje tarp saugų pagal sužaistas minutes.

Ibrahimovic: 2 vieta lygoje pagal pelnomus įvarčius, 3-4 vietos tarp puolėjų pagal rezultatyvius perdavimus.

Rooney: 1-2 vietos tarp puolėjų pagal rezultatyvius perdavimus.

Sukurta: prieš 326 dienų
Blogas: Vartotojo "a4" blogas