Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. vasario 20 d. 20:00
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. vasario 17 d. 22:00
Premier lyga
0
 - 
2

Paskutinės forumo žinutės

prieš 287 dienų
 , parašė: torrent
prieš 346 dienų
 , parašė: OleOle99

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

17
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Blogas


Naujokų įvertinimasMancheterUnited.lt lankytojams vis dažniau diskutuojant apie planuojamus įsigyti žaidėjus, komandos spragas, kurias reikėtų užkamšyti tarpsezoniu, tikslinga panagrinėti praėjusią vasarą įsigytų žaidėjų pasirodymą šiame sezone.

Šią vasarą pagrindinę komandą papildė 5 naujokai: David de Gea, Phil Jones, Ashley Young, Tom Clverley, Danny Welbeck. Daugiausiai dėmesio atiteko David de Gea, kadangi jis turėjo tapti naujuoju ilgalaikiu vartų sargu, Phil Jones, už kurį buvo sumokėta didelė pinigų suma, ir Ashley Young, kuris jau buvo žinomas žaidėjas ir Anglijos rinktinės narys, tuo tarpu Tom Clverley ir Danny Welbeck priklausė Mancheter United ir tiesiog sugrįžo po tobulinimosi kitose komandose.

Pradėkime nuo David de Gea. Anglijos čempionate šis žaidėjas sužaidė 26 iš 35 varžybų (informacija 2012.04.30.) dar 10 varžybų žaista kitose turnyruose. Sezono pradžia nebuvo tokia gera, kaip tikėtasi. Nors buvo galima tikėtis, kad jaunajam vartininkui reikės laiko priprasti prie didelio dėmesio, aukštų lūkesčių ir adaptuotis prie gyvenimo naujoje šalyje, sirgaliai šiam žaidėjui nedavė didelio pasitikėjimo kredito ir visą pirmojo sezono dalį į jaunąjį ispaną lėkė kritikos strėlės. Žiniasklaida ieškojo prasto žaidimo priežasčių, buvo prieita prie išvados, kad žaidimo kokybė suprastėjo dėl vasarą atliktos akių operacijos, vartininko žaidimas kovojant dėl aukštų kamuolių buvo konstatuotas kaip nebepataisomas, imta abejoti ir ispano sugebėjimais žaisti kojomis. David de Gea žaidimas sukėlė abejonių ir komandos treneriui, ko pasėkoje ispanas nuo gruodžio 21 iki sausio 31 prarado pagrindinio vartininko poziciją - labai prastas įvykių posūkis vartininkui, kuris turėjo būti E. Van der Saro įpėdinis ir Manchester United vartus užimti artimiausiems 10 – 15 metų. Tačiau šis sukrėtimas ispanui išėjo į naudą. Ispanas po varžybų su Chelsea, kuriame nors ir praleido tris įvarčius, atrado naują tikėjimą savimi, kuris matosi plika akimi vartininko elgesyje, žaidime ir galų gal akyse. Babytė_Bronė parašė nuostabų blogąapie De Gea klaidas, perversmą ir potencialą. David de Gea anglijos aukščiausioje lygoje per 26 žaistas varžybas praleido 28 įvarčius ir 11 kartų sugebėjo išsaugoti savo vartus sausus.

Phil Jones. Anglijos čempionate šis žaidėjas sužaidė 26 iš 35 varžybų, dar 12 varžybų žaista kitose turnyruose. Šis gynėjas pademonstravo, jog yra pakankamai universalus žaidėjas. Šį sezoną jis rungtyniavo tiek vidurio gynėjo, tiek krašto gynėjo tiek vidurio saugo pozicijose (beje žaidimas vidurio saugų grandyje buvo stipriai kritikuotas futbolo apžvalgininkų). Jones Anglijos čempionate pelnė vieną įvartį, atliko du rezultatyvius perdavimus, 10 kartų jam rungtyniaujant komanda nepraleido įvarčio, 19 įvarčių praleista jam būnant aikštėje, 1 kartą pelnė įvartį į savo vartus ir užsidirbo 4 geltonas korteles. Paskutiniu metu gynėjas prarado vietą pagrindinėje Manchester United sudėtyje ir nuo pirmųjų minučių aikštėje pasirodo rečiau, nei sezono pradžioje, tam įtakos turėjo įvairios smulkios traumos ir nusistovėjęs gynėjų ketvertas, kuris apribojo žaidimo minutes ne tik Phil Jones, bet ir Fabio su Smallingu. Mano nuomone, Phil Jones geriausiai jaučiasi dešiniajame gynybos krašte, tuo tarpu vidurio gynėjo pozicijoje buvo ir geresnių ir prastesnių varžybų. Diskutuoti apie žaidimą vidurio saugo pozicijoje neverta, kadangi šioje pozicijoje jam teko žaisti „iš bėdos“. Apibendrinus visą sezoną, galime teigti, kad gynėjui jis buvo nusisekęs ir adaptacijai nereikėjo daug laiko. Žaidėjas akivaizdžiai tobulėja, vis labiau pasitiki savimi ir tampa svarbia komandos dalimi. Tikėtina, jog jis neužilgo taps tvirtu ne tik Manchester United bet ir Anglijos rinktinės ramsčiu.

Ashley Young mane šį sezoną kiek nuvylė. Galbūt tam įtakos turėjo sužadintos viltys po galingos sezono pradžios, tačiau iš Anglijos rinktinės nario bei pakankamai patyrusio žaidėjo buvo galima laukti šiek tiek daugiau. Young Anglijos čempionate sužaidė 22 iš 35 varžybų, dar 8 varžybose žaista kitose turnyruose. Anglijos čempionate Young pelnė 5 įvarčius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, o tai yra prastesnis rezultatas, nei kitų dviejų krašto saugų – Nani bei Valencia. Pastebėtina, kad Young 2 įvarčius ir 3 rezultatyvius perdavimus atliko vieneriose varžybose su Arsenalu rugpjūčio 28 d., taigi, Young įvarčius pelnė vos 3 varžybose ir tai yra labai prastas rezultatas. Tikėkimės, kad ateityje saugas turės svarbesnį vaidmenį komandoje ir pateisins sirgalių lūkesčius.

Danny Welbeck, mano nuomone, pretenduoja į sezono atradimo titulą ir turėjo ypač sėkmingą sezoną, po kurio jis greičiausiai papuls į Anglijos rinktines sudėtį ir tikiu, kad taps vienu iš Euro 2012 atradimų. Puolėjas išsikovojo vietą pagrindinėje sudėtyje, nukonkuruodamas Hernandez, o Berbatovą privertė išvis pamiršti. Welbeck Anglijos čempionate sužaidė 29 iš 35 varžybų, dar 9 varžybose žaista kitose turnyruose. Anglijos čempionate puolėjas pelnė 9 įvarčius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Pagal rezultatyvumą Welbeck tapo antruoju MU žaidėju po W. Rooney.

Na ir paskutinis sąraše Tom Clverley. Apie jį daug kalbėti yra sunku, jis sužaidė vos 9 varžybas anglijos čempionate ir 5 varžybas kituose turnyruose. Anglijos čempionate jam pasižymėti nepavyko, tačiau jis spėjo atlikti vieną rezultatyvų perdavimą. Šis saugas spėjo tapti sirgalių numylėtiniu, kadangi sezono pradžioje, iki patirtos traumos, rungtyniavo fantastiškai ir susilaukė kvietimo į Anglijos rinktinę. Manau, kad jis yra toks žaidėjas, kuris kitais metais privers visus pamiršti Sneiderį ar Modričių ir galutinai atskleis savo potencialą, bet tenka pripažinti, kad šis sezonas jam buvo prastas ir lauksime jo galutinio atsiskleidimo ateityje.


Sukurta: prieš 2854 dienų
Blogas: Vartotojo "a4" blogas
Autorius: a4
Peržiūros: 4203


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu