Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. vasario 20 d. 20:00
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. vasario 17 d. 22:00
Premier lyga
0
 - 
2

Paskutinės forumo žinutės

prieš 287 dienų
 , parašė: torrent
prieš 346 dienų
 , parašė: OleOle99

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

17
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Blogas


Metų apdovanojimai 

Esu nuolatinis  www.manchesterunited.lt lankytojas, ne tik dėl to, kad rasčiau mane dominančios informacijos apie mano mėgstamą komandą, bet ir dėl kitų čia besilankančių žmonių, jų nuomonių ir diskusijų.

Ta proga noriu paskelbti savo nominacijas.

Taigi Jūsų dėmesiui:

 

Metų naujiena:

 

2012 m. balandžio 22 dieną paskelbta naujiena „Rezultatyviame mače Everon išplėšė lygiąsias“ buvo komentuojama labiausiai (51 komentaras). Ne veltui. Apmaudžiosios lygiosios namų aikštelėje, kaip vėliau, paaiškėjo, labai prisidėjo prie čempionų titulo išslydimo iš rankų. Tą dieną gerbėjai puslapyje liejo savo apmaudą ir ypač aktyviai diskutavo apie tai, kad šis kluptelėjimas gali kainuoti titulą.

Kitos dvi labiausiai komentuotos naujienos buvo susijusios su teigiamomis emocijoms. 2013 m. sausio 13 d. aktyviai komentuota naujiena, kurios pavadinimas: „Man Utd palaužė Liverpool pasipriešinimą“ bei 2012 m. rugsėjo 2 d. paskelbta džiugi žinia „Van Persie „hat – trick‘as“ išplėšė pergalę prieš lygos naujokus“. Tiesa, dalis komentarų po šiomis naujienomis nebuvo ypač pozityvūs.

 

Metų protrūkis:

 

Lukua  apie pirmąjį sezono mačą ir pralaimėjimą prieš Everton: „ir tokių vidutiniokų neįveikiam tai kas bus su stipriom komandom pvz. su Newcastle vėl 3-0 nulis gausim“ Kaip vėliau paaiškėjo, nieko baisaus su „stipriom“ komandom nenutiko, MU pirmauja čempionate ir toliau tęsia kovas svarbiausiuose turnyruose, o Everton komandos pajėgumo šį sezoną nelabai ir išeina lyginti su Newcastle. Bet dėl vieno dalyko Lukua buvo teisus – iš tikrųjų gavome tris įvarčius nuo Newcastle savo namų aikštelėje..... Bet įmušėme 4 :)

Kiti nominantai:

Dzoliukas  po laimėtų rungtynių prieš Fulham: „jeigu neeiliniai SAF keitimai nesąmoningi butu vapše sumynę ta fulham, ble jei startini padarė jau gerą tai būtinai antram kėliny reik viską sušikt. Į pensiją jau laikas jam kartu su gigsu ir scholsu. Gerbiu už tai ką jis ir tie du žaidėjai nuveikė, bet gi ateina visiem laikas, kiek gi galima ble. turim tokius žvėriškus žaidėjus kad čia mums tokie kaip fulham ar everton turėtų būt ne rodiklis, bet kai pusė jų žaidžia ne savose pozicijose tai jų žaidimas nebus toks koks turėtų būt“  Na ir vėl kažkodėl labai nuvertintas Evertonas. Po šio komentaro Dzoliukas susilaukė pasiūlymų palaikyti Man City komandą...

Taip pat Vikis  apie pasitraukimą iš Europos lygos: „ir pakeist treneri, nes seras jau nori numirt tam manchesteryje“ turbūt net neverta pasakoti, kokių pasiūlymų vikis susilaukė iš kitų komentatorių.

 

Metų emocija:

 

GK  apie Pogbos išvykimą ir jaunų žaidėjų susižavėjimą pinigais bei intelekto stygių: „ne tik žaidėjai, aplamai šiuolaikinis jaunimas tūpėja“. Kaip galima spręsti iš šio komentaro, panašu, kad GK išgyvena kartų konfliktą.

Kiti nominantai:

foxGEE  apie Kuszczak'o išvykimą: „pirmas dalykas - lenko niekada negaila, antras dalykas - jis gi nemiršta, nesusirgo, nesitraumavo, trečias dalykas - kaip darbe, kaip sporte, kaip mokykloj, kaip visur – būna  jog netinki kažkuo, kažkuo  - ko negali paaiškint netinki darbdaviui, treneriui mokytojui ir tt. toks gyvenimas kažkuo jis SAF nelipo ir tiek lošdavo visad gerai ,kai šansą turėdavo nebuvo vartai kiauri, bet va Amos labiau pasitiki nei juo... kuo tai paaiškint? tiesiog taip būna ,ir nereik čia nieko gailėtis pasikartoju- gi nemiršta“. Tiek man, tiek kitiem labai dėmesį patraukė pirmasis FoxGEE sakinys :)

Taip pat Jonuks  apie Parko žaidimą: „vakar tai vos nenumirė bežaisdamas, toks vaizdas, kad vos pabėga“. Matyt tiesiai į SAF ausį šie žodžiai. Priminsiu, kad Parkas vasarą paliko mūsų komandą.

 

Metų orakulas:

GK  kalbėdamas apie Parko galimą pardavimą: „jeigu labai nori komerciškai žaist, tai tegu Kagawa perka“. Pastebėtina, kad komentaras parašytas dar 2012 m. kovo mėnesį. Manau visi sutiks, kad šis komentaras tikrai vertas šios nominacijos.

Kiti nominantai:

foxGEE  apie gandus  įsigyti RVP „patys suprantat ką kalbat? MU nebūtų kur dėt geriausio praeito sezono EPL žaidėjo? Kliedit“. Kaip parodė ateitis – komentaras buvo labai taiklus.

Artūras  apie būsimus įsigijimus ir išvykimus: „Tikiu tik Kagawos perėjimu. Plius manau, kad Borrusia turėtų išlaikyti savo branduolį, labai gerai atrodo ji, tai nesinorėtų smarkiai susilpninti kitos komandos, kuri išugdė puikių žaidėjų. O Kagawa tikrai rastų vietą. Esu įsitikinęs bent vieno puolėjo išvykimu, Berba arba Owenas tikrai paliks komandą, gal ir Macheda, kuris tiesiog tragiškas pastaruoju metu, taigi turėsim pasirinkimų pakankamai į puolimą. Galėsim žaisti panašia į Realo sudėtimi, Rooney centre, Kagawa už jo, o esant reikalui įmes ir Welbecką arba žirnį, kurio forma, tikėkimės, kitame sezone atsigaus gavusi normaliai poilsio ir pasiruošus naujam sezonui fiziškai kaip priklauso“.  Taip pat taiklus komentaras, jei dar pataikytų, kad atvyks RVP – tuomet greičiausiai laimėtų šią nominaciją.

 

Metų nepataikymas:

Giedronas  apie galimą Pogba išvykimą: „Kažkaip man kuo toliau, tuo labiau, tai atrodo kaip blefas, siekiant išsimušti kuo geresni kontraktą iš MU“. Visi žinome, kad vis dėl to tai nebuvo blefas.

Kiti nominantai:                                                                                                                         

W. Rooney  apie vasaros pirkinius: Garantuoju  šią vasarą nepaimsim vėl nieko, nebent bevertį jauną suolo šildytoją.“ Komentaras buvo nominuotas dėl to, kad bent jau man nei Kagawa nei RVP nėra labai panašūs į suolo šildytojus.

Dodis30 apie RVP įsigijimą: „kaži koks šaltinis tai skelbia :D aš irgi nelabai tikiu, kad sis transferas yra įmanomas:) ne MU stilius:)“ Pasirodo MU stilius keičiasi, ar ne Dodi30?

 

Metų komentaras:

 

Mano subjektyvia nuomone šiame puslapyje netrūksta aštrios plunksnos savininkų, todėl išskirti nominantus yra sudėtinga, tačiau laimėtoju norėčiau paskelbti savo mėgstamą vartotoją GK  ir jo komentarą apie būsimas Manchester United varžybas su Madrido Real ir galimą Ronaldo bei Rafaelio mikro dvikovą: „nu ką, Rafaelis dar vieną legendą sumedžios savo krašte“. Labai linkiu visiems, kad kitais metais šitas komentaras laimėtų „metų orakulo“ nominaciją.

Kiti nominantai: 

Kristupas  apie šio sezono ManUtd aprangą: „Kaip paklode atrodo, bet visai gražu“. Šis komentaras mane pralinksmino dėl to, kad savo komandos palaikymas matyt verčia net ir neigiamą požiūrį užbaigti teigiamu įvertinimu. Dabar žinome, kad pas Kristupą namie matyt labai gražios paklodės :)

Taip pat Svokslys  komentaras apie RVP įsigijimą: „Tikiuosi jis savo algos ir transfero milijonus atidirbs... Už kiekviena milijona po įvarti! “. Panašu, kad Svokslys pageidavimas ir lūkestis jau pateisintas....

 

Metų blogas

 

Labiausiai skaitomas blogai yra šie:

1 vieta – 2012 – 2013 m. komandos sudėtis http://www.manchesterunited.lt/blogo-irasas/2012-2013-m-komandos-sudetis.html

2 vieta – Pagyros Davidui De Gea? Seniai laikashttp://www.manchesterunited.lt/blogo-irasas/pagyros-davidui-de-gea-seniai-laikas.html

3 vieta – Nani sėkmės paslaptis.... jo kojinėse  http://www.manchesterunited.lt/blogo-irasas/nani-sekmes-paslaptis-jo-kojinese.html

 

Metų fanas

 

Ši nominacija skirta dažniausiai puslapyje komentuojančiam vartotojui.

1 vieta - Dj-kreminis

2 vieta – GK

3 vieta – mantiksas

 

Metų žaidėjas

 

Dažniausiai pasirenkami žaidėjai, kaip mėgstamiausi:

1 vieta - Wayne Rooney

2 vieta – Nani

3 vieta – Ryan Giggs

 

Metų aktyvumas

 

2013 statistika:

Unikalūs lankytojai -  14 052

Puslapiai per vieną apsilankymą – 3,01

Vidutinė apsilankymo trukmė - 00:03:42

 

Didelis Ačiū puslapio administratoriams už duomenis, pagalbą ir geranoriškumą.

a4

 

 

 

 


Sukurta: prieš 2572 dienų
Blogas: Vartotojo "a4" blogas
Autorius: a4
Peržiūros: 4615


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu