Profilis


Sekančios rungtynės

2018 m. lapkričio 28 d. 18:00
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. spalio 6 d. 18:30
Premier lyga
1
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

OCB
3
1
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Blogas


Man Utd apranga 2013/2014 metų sezoneSveiki, esu dažnas manchesterunited.lt puslapio lankytojas. Atėjo ir man laikas pabandyti atsiskleisti rašant blogus, tad ,,nemuškit" jei pirmas blynas bus šiek tiek prisvilęs :)

 

Taigi, dažnam fanui įdomu kaip jo palaikoma komanda atrodys aikštėje. Manau, kad šio puslapio fanams taip pat. 2012/2013 metų sezonas eina į pabaigą, ir smagu paspelioti, kokias aprangas vilkės Man Utd klubas ateinančiame sezone.

Google vaizduose galima lengvai rasti daug skirtingų variantų, bet kurie iš jų labiausiai tikėtini? Iš daugelio tinklapių surinkęs informaciją, atsirinkau dažniausią variantą. Namų aprangoje kaip visada dominuos raudona spalva. Atrodo, kad juoda apykaklė, naudota šį sezoną išliks. Gaila, bet dinks mūsų jau pamėgti langeliai :) Pasikeis, tikriausiai, tik vienas dalykas, bus pridėtos sagos.  

Išvykos apranga, atrodo, bus net labai panaši į 2011/2012 sezono išvykos aprangą, beje neretai naudota ir 2012/2013 metų sezone. Tik akims sunku priprasti, prie šiek tiek spalvomis pakeisto logotipo. Vėl, jis bus ne originaliomis spalvomis, bet bus derinamos mėlyna ir balta spalvos.

 

Pagarbiai, Magnus

Pateikiami pavyzdžiai:

 

                                                     Išvykos apranga                                                      Namų apranga

              


Sukurta: prieš 2363 dienų
Blogas: Vartotojo "Magnus" blogas
Autorius: Magnus
Peržiūros: 5820


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu