•

Blogas

2014 / 2015 premier league statistika

Trumpa 2014 / 2015 Premier league komandos statistika.

Ją apžvelgus matomas menkas žaidėjų rezultatyvumas (tik vienas žaidėjas pelnė daugiau kaip 10 įvarčių), menkas gynėjų dalyvavimas atakose lyginant su ankstesniais sezonais, saugai pelnė daugiau įvarčių nei puolėjai (jei Wayne Rooney būtų vertinamas kaip saugas, skirtumas būtų dar didesnis). Visa kita Jūsų vertinimui

Daugiausiai sužaistų minučių – De Gea;

Rezultatyviausas komandos žaidėjas - Wayne Rooney, 12 įvarčių

Daugiausiai minučių sužaidęs gynėjas – Antonio Valencia, 2580 minučių;

Daugiausiai minučių sužaidęs saugas – Juan Mata, 2304 minutės;

Daugiausiai minučių sužaidęs puolėjas – Wayne Rooney, 2872 minutės;

Daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs gynėjas – Antonio Valencia, 5 perdavimai

Daugiausia rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas - Ángel Di María, 12 perdavimų

Rezultatyviausias gynėjas - Chris Smalling, 4 įvarčiai;

Rezultatyviausias saugas - Juan Mata, 9 įvarčiai

Gynėjui rungtyniaujant ilgiausiai nepraleidžiama įvarčio - Antonio Valencia, vidutiniškai kas 123 minutes praleidžiamas įvartis;

Gynėjui rungtyniaujant trumpiausiai nepraleidžiama įvarčio - Rafael, vidutiniškai kas 54 minutes praleidžiamas įvartis;

Statistiškai efektyviausias saugas - Ángel Di María, vidutiniškai kas 109 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Statistiškai efektyviausias puolėjas - Radamel Falcao, vidutiniškai kas 143 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Gynėjas kuriam rungtyniaujant bent 60 minučių dažniausiai nėra praleidžiamas įvartis - Marcos Rojo, 7 kartai;

Nedrausmingiausias žaidėjas - Wayne Rooney, 5 geltonos kortelės ir 1 raudona kortelė

Vartininkai:

De Gea – 37 rungtynės (3313 minučių), 93 atremti smūgiai, įskaitant 11 metrų baudinį (8 vieta lygoje), 11 kartų išlaikyti sausi vartai (6 vieta lygoje), pralesit 36 įvarčiai, negauta geltonų ar raudonų kortelių;

Víctor Valdés – 2 rungtynės, 1 praleistas įvartis, 7 atremti smūgiai, vieną kartą išlaikyti sausi vartai, negauta geltonų ar raudonų kortelių;

Lindegaard – 0 varžybų.

Gynėjai:

Valencia 32 rungtynės (2580 minučių), 5 rezultatyvūs perdavimai, rungtyniaujant 11 kartų nepraleista įvarčio*, 21 praleistas įvartis būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 123 minutes), gautos 4 geltonos kortelės;

Chris Smalling – 25 rungtynės (1878 minutės), 4 pelnyti įvarčiai (pagal pelnytus įvarčius dalinasi 2-4 vietas tarp visų lygos gynėjų), rungtyniaujant 5 kartus nepraleista įvarčio, 24 praleisti įvarčiai būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 78 minutes), gauta 1 geltona ir 1 raudona kortelė;

Phil Jones – 22 rungtynės (1876 minutės), 1 rezultatyvus perdavimas, rungtyniaujant 6 kartus nepraleista įvarčio, 18 praleistų įvarčių būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 104 minutes), gautos 3 geltonos kortelės

Marcos Rojo - 22 rungtynės (1762 minutės), rungtyniaujant 7 kartus nepraleista įvarčio, 19 praleistų įvarčių būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 92 minutes), gautos 6 geltonos kortelės;

Luke Shaw - 16 rungtynių (1121 minutė), rungtyniaujant 2 kartus nepraleista įvarčio, 14 praleistų įvarčių būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 80 minučių), gauta 1 geltona ir 1 raudona kortelė;

Jonny Evans – 14 rungtynių, (1090 minučių), rungtyniaujant 6 kartus nepraleista įvarčio, 14 praleistų įvarčių būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 78 minutes), gauta 1 geltona kortelė;

Patrick McNair - 16 rungtynių, (1028 minučių), rungtyniaujant 2 kartus nepraleista įvarčio, 7 praleisti įvarčiai būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 73 minutes), gautos 2 geltonos kortelės;

Tyler Blackett – 11 rungtynių (653 minutės) rungtyniaujant 2 kartus nepraleista įvarčio, 11 praleistų įvarčių būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 59 minutes), gautos 3 geltonos kortelės ir 1 raudona kortelė, 1 įvartis į savo vartus;

Rafael Pereira da Silva – 10 rungtynių (592 minutės), 1 rezultatyvus perdavimas, rungtyniaujant tik 1 kartą nepraleista įvarčio, 11 praleistų įvarčių būnant aikštelėje (vidutiniškai kas 54 minutes), gautos 2 geltonos kortelės;

Tom Thorpe – 1 rungtynės, 1 minutė

Saugai:

Juan Mata – 33 rungtynės, (2304 minutės), 9 pelnyti įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 geltonos kortelės. Vidutiniškai kas 177 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Daley Blind– 25 rungtynės, (2170 minučių), 2 pelnyti įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 4 geltonos kortelės. Vidutiniškai kas 434 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Ashley Young – 25 rungtynės, (2065 minutės), 2 pelnyti įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 5 geltonos kortelės. Vidutiniškai kas 258 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Ander Herrera – 26 rungtynės, (1870 minučių), 6 pelnyti įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 geltonos kortelės. Vidutiniškai kas 187 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Marouane Fellaini – 27 rungtynės, (1831 minutė), 6 pelnyti įvarčiai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 5 geltonos kortelės, 1 raudona kortelė. Vidutiniškai kas 229 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Ángel Di María - 27 rungtynės, (1641 minutė), 3 pelnyti įvarčiai, 12 rezultatyvių perdavimų, 1 raudona kortelė. Vidutiniškai kas 109 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Michael Carrick- 18 rungtynių, (1457 minutės), 1 pelnytas įvartis, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 geltona kortelė. Vidutiniškai kas 485 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Adnan Januzaj - 18 rungtynių, (856 minutės), 1 rezultatyvus perdavimas. Vidutiniškai kas 856 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Nick Powell - 3 rungtynės, (43 minutės);

Andreas Pereira – 1 rungtynės, (14 minučių);

Puolėjai:
Wayne Rooney - 33 rungtynės, (2872 minutės), 12 pelnytų įvarčių, 5 rezultatyvūs perdavimai, 1 neįmuštas 11 m. baudinys, 5 geltonos kortelės, 1 raudona kortelė. Vidutiniškai kas 168 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Robin van Persie - 27 rungtynės, (2108 minutės), 10 pelnytų įvarčių, 2 rezultatyvūs perdavimai, 1 neįmuštas 11 m. baudinys, 5 geltonos kortelės. Vidutiniškai kas 175 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

Radamel Falcao Garcia - 26 rungtynės, (1288 minutės), 4 pelnyti įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 geltonos kortelės. Vidutiniškai kas 143 minutes pelnomas įvartis arba atliekamas rezultatyvus perdavimas;

James Wilson - 13 rungtynių, (357 minutės), 1 pelnytas įvartis, 3 geltonos kortelės.

*Čia ir kitur į nepraleistų įvarčių statistiką įtraukiamos tik tie atvejai, kuriose žaidėjas žaidė bent 60 minučių

Sukurta: prieš 907 dienų
Blogas: Vartotojo "a4" blogas